ENOTA ISKRICA, Pucova 3, Celje

Programi za otroke od 1. leta dalje – 10 oddelkov

Vodja enote: Ksenija Škrubej, dipl. vzg.
I. vhod (predšolski): 03/42 66 443
II. vhod: 03/42 66 444
III. vhod (malčki): 03/42 66 445

Kuhinja: 03/42 66 442

Poslovni čas: od 5.30 do 16.30 ure.

Nahaja se v Mestni četrti Lava, v urbanem predelu mesta, ki je od samega centra nekoliko oddaljen, a ne tako, da bi lahko rekli, da je na podeželju. Pa vendar imamo na dosegu blokovsko naselje, naselje stanovanjskih hiš, gozd, travnik in tudi kmetije. V okrilju pisane druščine naselij se nahaja vrtec s prostornim ograjenim igriščem za otroke prvega in drugega starostnega obdobja, ki s svojo funkcionalno ureditvijo omogoča otrokom varno gibanje, raziskovanje, športne aktivnosti, ustvarjanje ob igri in uvajanje v vrtnarjenje. Igrišče med drugim odlikuje tudi primerna naravna senca, ki v vročih dneh omogoča otrokom umik v svoje zavetje. Poleg desetih igralnic za otroke vrtec premore tudi prostoren skupni večnamenski prostor in lastno kuhinjo.

PESEM NAŠEGA VRTCA

Srečni mi otroci smo,