ENOTA ČIRA ČARA, Škapinova ulica 6a, Celje


Programi za otroke od 1. leta dalje – 4 oddelki

Vodja enote: Majda Krpan, dipl. vzg.
Malčki/predšolski: 03/42 66 430

Poslovni čas: od 6.00 ure do 16.15 ure.

Enota Čira čara se nahaja v Mestni četrti Nova vas v bližini OŠ Frana Roša. Združuje štiri oddelke otrok od prvega do šestega leta starosti. Prostorno, urejeno in naravno igrišče z dovolj sence, s peskovnikom ter manjšim vrtom otrokom omogoča raziskovanje ter kakovostno sobivanje mlajših in starejših otrok, ki skupaj z odraslimi ustvarjajo pridih domačnosti, sožitja. Bližnja okolica vrtca omogoča in spodbuja raziskovanje naravnega okolja: bližine gozda, travnikov, potoka ter družbenega okolja.

ČIRA ČARA

Naši enoti Čira čara,
veste, res ni para.

Veliko se smejimo,
rajamo, norimo,
ustvarjamo vse dni
in radi, radi se imamo vsi.

Ja, vam rečem:
Enoti Čira čara res ni para!
In kdor pride k nam,
ga ta začara in očara.